سلام به دوستان خوبمممم .

انشالله که خوبِ خوب باشین شاد

در این پست می خوام یک بازی ترسناک بهتون معرفی کنم ( البته زیادم ترسناک نیست. )

نکته : لطفا به محدودیت سنی بازی توجه کنین و بعد اقدام به دانلود بازی کنین ( البته اگه محدودیت سنی و اینا براتون مهمه چشمک )

خب ، اسم این بازی ترسناک Granny هست که ترجمش به فارسی ( مامان بزرگ ) می شه ، این بازی توسط استودیوی DVloper برای اندروید و هم برای Pc در سال 2017 منتشر شده ( البته فکر نکنم برای پی سیشو این استودیو ساخته باشه بازنده )

داستان بازی :

در این بازی شما در خونه یک مامان بزرگ شیطانی هستین که فقط 5 روز مهلت دارین تا از خونش فرار کنین ، و باید مراقبت باشین تا در حین انجام عملیاتِ فرار ، سر و صدا نکنین ( وسیله ها رو روی زمین نندازین ) تا مامان بزرگ به سمت شما نیاد ، چون اگه مامان بزرگ به سمتتون بیاد ، با چوب دستیش به سر شما ضربه می زنه و اینجوری یک روز از 5‌ روز مهلت فرار از خونه مامان بزرگ شیطانی کم می شه ( اگه 5 روز مهلت شما تموم شه ، Game over می شین ) راستی اگر هم یک وقت مامان بزرگ شما رو دید می تونین توی کمد یا زیر تختش قایم بشین

این بازی یک قسمت دیگه هم داره که تو قسمت جدید ، بابابزرگ هم به این بازی اضافه می شه ( یعنی هم بابابزرگ و هم مامان بزرگ تو بازی هستن )

خب

حالا اگه می خواین این بازی رو دانلود کنین ، پیشنهاد من اینه که این بازی رو از سایت فارسروید دانلود کنین ( چون سایت خیلی خوبی هست و خودمم قبلا این بازی رو از اونجا دانلودش کردم )

لینک

دانلود بازی Granny از سایت فارسروید

اگر هم می خواین این بازی رو بر روی پی سیتون نصب کنین ، سایتای مختلفی هستن که می تونین از اونجا بازی رو دانلود کنین ( چون من برای پی سیشو نصب نکردم نمی دونم کدوم سایت خوب هست )

پ.ن : به نظرم بازیشو نصب کنین ، بازی خوب و جالبی هست

پ.ن 2 : من نتونستم بازیشو با حضور گرنی و گرندپا ( بابابزرگ ) تموم کنم چون واقعا سخت بود‌ ولی تونستم بدون حضور اونا بازی رو تموم کنم ( یک گزینه ای تو تنظیمات بازی هست که اگه انتخابش کنین گرنی و گرندپا دیگه تو خونه نیستن )

معرفی بازی ترسناک Granny ، هم برای Pc هم برای اندروید

آموزش تنظیم و سیو کردن زیرنویس در برنامه کام پلیر ( KMPlayer )

8 تا آهنگ آرامش بخش کلاسیک

بازی ,، ,هم ,کنین ,رو ,مامان ,این بازی ,مامان بزرگ ,بازی رو ,کنین ، ,بازی ترسناک ,بازی ترسناک granny

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیوگرافی افشین امانی سانا پوز روانشناسی اسکرچ اسکن حرفه ای مدارک و اسناد سازمانی دیجیتال کده لوازم آرایشی ساخت ایران خانه زیبای من فیلم های ایرانی سینما و تلوزیون سایت تفریحی و سرگرمی چفچفک